
Набір прикрас із японського бісеру ручної роботи браслет з сережками та чокером
1 500 ₴/набір
- В наявності
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір прикрас із японського бісеру ручної роботи
Браслет виготовлений з японського бісеру преміум класу.
фурнітура не викликає алергію та не темніє.
Довжина браслету з застібками 17 см + подовжувач 5 см
Ширина 1,2 см
Сережки виготовлені з японського бісеру преміум класу.
Швензи з позолотою 24К
Довжина сережок 5,5 см, ширина 2.8 см
Чокер довжина 34.5 см з подовжувачем 5 см
Ширина 1 см
Можливе виготовлення в інших кольорах та за вашими розмірами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Склад набору | Сережки, Браслет, Намисто |
| Матеріал | Бісер |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Розмір браслета (см) | 17 |
| Довжина браслета | 170 мм |
| Ширина браслета | 12 мм |
| Довжина кольє/ланцюжка | 345 мм |
| Довжина сережок | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴/набір









