
Силіконова форма на 6 виробів "Ретро автомобіль" 23х22х5 см Empire EM7143
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 601-7143
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: Високоякісний харчовий силікон
Розмір планшета
Довжина: 230 мм
Ширина: 220 мм
Висота: 50 мм
Розмір виробу
Ширина: 95 мм
Довжина: 65 мм
Висота: 50 мм
Кількість виробів: 6 шт
Вид виробу: Ретро автомобіль
Колір: Різнокольоровий
Упаковка: Целофановий пакет
Посудомийна машина: Так
Мікрохвильова піч: Так
Духовка: Так
Морозильна камера: Так
Температурний режим: Max +230 * C Min -60 * C
Країна виробник: Китай
Розмір планшета
Довжина: 230 мм
Ширина: 220 мм
Висота: 50 мм
Розмір виробу
Ширина: 95 мм
Довжина: 65 мм
Висота: 50 мм
Кількість виробів: 6 шт
Вид виробу: Ретро автомобіль
Колір: Різнокольоровий
Упаковка: Целофановий пакет
Посудомийна машина: Так
Мікрохвильова піч: Так
Духовка: Так
Морозильна камера: Так
Температурний режим: Max +230 * C Min -60 * C
Країна виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Квадратна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Empire |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота стінок | 50 мм |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 6 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -60 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴
