
Силіконова форма на 6 виробів "Яблуко" 26х18х4 см Empire EM7111
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 601-7111
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Матеріал: Високоякісний харчовий силікон
Розмір планшета
Довжина: 260 мм
Ширина: 180 мм
Висота: 40 мм
Розмір виробу
Ширина: 75 мм
Довжина: 75 мм
Висота: 40 мм
Кількість виробів: 6 шт
Вид виробу: Яблука
Колір: Різнокольоровий
Упаковка: Целофановий пакет
Посудомийна машина: Так
Мікрохвильова піч: Так
Духовка: Так
Морозильна камера: Так
Температурний режим: Max +230 * C Min -60 * C
Країна виробник: Китай
Розмір планшета
Довжина: 260 мм
Ширина: 180 мм
Висота: 40 мм
Розмір виробу
Ширина: 75 мм
Довжина: 75 мм
Висота: 40 мм
Кількість виробів: 6 шт
Вид виробу: Яблука
Колір: Різнокольоровий
Упаковка: Целофановий пакет
Посудомийна машина: Так
Мікрохвильова піч: Так
Духовка: Так
Морозильна камера: Так
Температурний режим: Max +230 * C Min -60 * C
Країна виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | Empire |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота стінок | 40 мм |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 6 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -60 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴
