-10%

Підставка для сумки дерев'яна складна Bahama32
999 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: FVBahama32
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для сумки із натурального дерева
Виробництво Україна. Витончена, стильна форма. Міцний та легкий каркас із натурального дерева. Ніжки складаються. Підставка для сумки прикрасить інтер'єр та додасть комфорту.
Характеристики:
- Каркас складаний
- Матеріал каркасу: натуральне дерево
- Лакований нетоксичним лаком
- Колір ніжок: венге
- Форма фігурні зігнуті ніжки
- Ложе для сумки: меблевий шкірозамінник/тканина
- Колір матеріалу: на вибір
- Розміри:
- Висота 40 см,
- Довжина 34 см,
- Ширина 37 см.
- Вага 1,1 кг
Додатково вишиваємо логотип замовника, а також виконуємо підставки для сумок в інших кольорах ніжок і тканини, штучної або натуральної шкіри. Фарбуємо за кольором RAL (при замовленні від 10 штук)
Використовуємо високоякісні матеріали, міцно забарвлені меблеві тканини та добротну фурнітуру.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Складається | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 34 см |
| Вага | 1 |
| Довжина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка



