
Коробка картонна пакувальна 553х488х42 мм.
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: К-Ст
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка картонна пакувальна. Для зберігання та транспортування. Двошарова. Картон бурого кольору. 4 клапани з двох сторін.
Розмір: 553х488х42 мм.
Підходить для стільниці триджек.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Ширина | 488 мм |
| Довжина | 553 мм |
| Висота | 42 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бурий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴



