
Підставка для чемодана складана дерев'яна колір білий від виробника Hotel
1 700 ₴
- Під замовлення
- Код: ПДЧ-В
Відправка з 07 квітня 2026+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для валіз дерев'яна складана колір білий
Для готелю, мотелю, будинку відпочинку.
Підставка для валіз виготовлена з натурального дерева цінних порід-ясень
Каркас складається, покритий міцним нетоксичним лаком.
Колір: білий
Можливо виробництво в інших кольорах
Розмір (ДхШхВ), мм: 500х600х610
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | тумба |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підставка |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴
