
Форма полікарбонатна для цукерок "Праліна" 27х13х2 см Empire EM1212
221 ₴
- Немає в наявності
- Код: 601-1212
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Матеріал: Полікарбонат
Довжина: 270 мм
Ширина: 133 мм
Висота: 25 мм
Колір: Прозорий
Форма: Прямокутна
Кількість готових виробів: 21 штук
Посудомийна машина: Ні
Зберігання в холодильнику: Так
Бренд: Empire
Країна виробник: Китай
Довжина: 270 мм
Ширина: 133 мм
Висота: 25 мм
Колір: Прозорий
Форма: Прямокутна
Кількість готових виробів: 21 штук
Посудомийна машина: Ні
Зберігання в холодильнику: Так
Бренд: Empire
Країна виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Висота | 25 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Форма для солодощів |
| Матеріал | Полікарбонат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴
