
В'язана сумка ручної роботи 31227YAM131
1 400 ₴
- В наявності
- Код: 31227YAM131
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна в'язана жіноча сумка ручної роботи. Має підкладку всередині та магнітну застібку.
МАТЕРІАЛ. Поліефірний шнур 2 мм
РОЗМІР: 31х22х7 см
Усі фотографії зроблені за денного світла. Але через різні установки монітора комп'ютера або екрана телефону кольори можуть трохи відрізнятися.
Якщо ви хочете інший розмір або колір цієї сумки, не проблема, дзвоніть, пишіть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴
- Спосіб упаковки: Відправлення протягом 3 робочих днів



