
В'язана сумка ручної роботи
1 950 ₴
- В наявності
- Код: 362712
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна в'язана жіноча сумка ручної роботи. Має підкладку всередині.
МАТЕРІАЛ. Поліефірний шнур 2,5 мм
РОЗМІР: 36х27х12 см
Усі фотографії зроблені за денного світла. Але через різні установки монітора комп'ютера або екрана телефону кольори можуть трохи відрізнятися.
Якщо ви хочете інший розмір або колір цієї сумки, не проблема, дзвоніть, пишіть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴
- Спосіб упаковки: Відправлення протягом 3 робочих днів




