
В'язана сумка ручної роботи
2 200 ₴
- В наявності
- Код: 392910
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка зв'язана гачком із зносостійкої, міцної пряжі.
Ця міцна, тому її можна використовувати як повсякденну сумку.
МАТЕРІАЛ: Поліефірний шнур 3 мм, дерев'яні ручки
РОЗМІРИ: 39х29х10 см
Усі фотографії зроблені за денного світла. Але через різні установки монітора комп'ютера або екрана телефону кольори можуть трохи відрізнятися.
Якщо ви хочете інший розмір або колір цієї сумки, не проблема, дзвоніть, пишіть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Пудровий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴
- Спосіб упаковки: Відправлення протягом 3 робочих днів

