
В'язана сумка ручної роботи
1 500 ₴
- В наявності
- Код: 22174YAM166
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька в'язана сумка ручної роботи. Має підкладку всередині та застібку блискавку.
МАТЕРІАЛ. Поліефірний шнур 2 мм
РОЗМІР: 22х17х4,5 см
Усі фотографії зроблені за денного світла. Але через різні установки монітора комп'ютера або екрана телефону кольори можуть трохи відрізнятися.
Якщо ви хочете інший розмір або колір цієї сумки, не проблема, дзвоніть, пишіть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴
- Спосіб упаковки: Відправлення протягом 3 робочих днів






