
В'язана сумка ручної роботи YAM155
1 580 ₴
- В наявності
- Код: 35309YAM155
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця гарна сумка зв'язана гачком із зносостійкої, міцної пряжі.
Ця сумка легка, але міцна, тому її також можна використовувати як повсякденну сумку. Ідеально підходить для покупок.
МАТЕРІАЛ: 80% бавовна, 20% поліестер
РОЗМІРИ: 35х30х9 см
Висота з ручкою 48 см
Усі фотографії зроблені за денного світла. Але через різні установки монітора комп'ютера або екрана телефону кольори можуть трохи відрізнятися.
Якщо ви хочете інший розмір або колір цієї сумки, не проблема, дзвоніть, пишіть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴
- Спосіб упаковки: Відправлення протягом 3 робочих днів


