
Сумка ручної роботи 37258
1 950 ₴
- В наявності
- Код: 37258
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відчуйте себе комфортно із цією ексклюзивною сумочкою! Вона дуже містка, тому в цій сумочці може вміститися безліч необхідних для жінки предметів – від гаманця та косметики до ланч-боксу з пляшкою води та улюбленою книгою. Вона виготовлена з міцної поліефірної нитки, тому її також можна використовувати як повсякденну сумку.
МАТЕРІАЛ. Поліефірний шнур 3 мм
РОЗМІР: 37х25х8 см
Усі фотографії зроблені за денного світла. Але через різні установки монітора комп'ютера або екрана телефону кольори можуть трохи відрізнятися.
Якщо ви хочете інший розмір або колір цієї сумки, не проблема, дзвоніть, пишіть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴
- Спосіб упаковки: Відправа протягом 3 робочих днів




