Розмір: 360х110 мм
Висота: 15 мм
Колір: екстра білий
Матеріал: фарфор
Упаковка: Техтара
Можна мити в посудомийній машині
Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴

