
Блюдо овальне фарфорове 250х140 мм Extra white A7029
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 109-A7029
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Довжина 250 мм
Ширина 140 мм
Висота 20 мм
Колір білий
Матеріал: фарфор
Упаковка: Техтара
Можна мити в посудомийній машині
Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Овальна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴
