
Графин 250 мл Arcoroc Fluit L4212
216 ₴
- Готово до відправки
- Код: 210-L3963
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Графін |
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 500 мл |
| Висота | 190 мм |
| Верхній діаметр | 65 мм |
| Нижній діаметр | 85 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Arcoroc |
| Країна виробник | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴

