- Призначення - для горілки
- Матеріал - скло
- Об'єм- 0,25 л
- Висота - 160 (мм)
- Діаметр горловини - 35 (мм)
- Діаметр дна - 50 (мм)
- Забарвлення - однотонний
- Основний колір - прозорий
- Країна виробник - Україна
- Можливість миття в посудомийній машині - так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Everglass |
| Країна виробник | Україна |
| Верхній діаметр | 35 мм |
| Висота | 160 мм |
| Матеріал | Скло |
| Наявність ручки | Ні |
| Нижній діаметр | 50 мм |
| Об`єм | 250 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тип ємності | Графін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴

