
Кувшин для соку Arcoroc Quadro 1,3 л з кришкою L9918
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 204-L9918
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Призначення - для води та соку
- Матеріал - скло
- Об'єм - 1,3 л
- Висота - 250 (мм)
- Діаметр горловини - 75 (мм)
- Діаметр дна - 90 (мм)
- Забарвлення - однотонний
- Основний колір - прозорий
- Упаковка - тех. тара
- Наявність кришки
- Країна походження - Франція
- Можливість використання в мікрохвильовій печі – так
- Можливість миття в посудомийній машині – так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Призначення | Для безалкогольних напоїв |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1300 мл |
| Висота | 250 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Нижній діаметр | 90 мм |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Наявність ручки | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Arcoroc |
| Країна виробник | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴
