
Кувшин з прозорою кришкою 1.8 л Arcopal Roc L7799
205 ₴
- Готово до відправки
- Код: 204-L7799
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Призначення | Для безалкогольних напоїв |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1800 мл |
| Висота | 240 мм |
| Верхній діаметр | 90 мм |
| Нижній діаметр | 90 мм |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Наявність ручки | Так |
| Колір | Прозорий |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Arcopal |
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴
