Розмір: 140 мм
Матеріал: ударостійке скло
Упаковка: Техтара
Кількість в упаковці: 6 шт
Країна виробник: Франція
Можливість миття в посудомийній машині - да
Можливість використання в мікрохвильовці - так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcoroc |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 17.5 мм |
| Діаметр | 140 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Склокераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип тарілки | Блюдце |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 ₴


