Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Висота вази | 160 мм |
| Діаметр вази | 185 мм |
| Діаметр горловини | 125 мм |
| Діаметр підстави | 125 мм |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Форма вази | Куля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴

