
Склянка висока 275 мл Pasabahce Casablanca 52703
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 202-52703
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм: 275 мл
Висота: 118 мм
Верхній діаметр: 75 мм
Нижній діаметр 58 мм.
Матеріал: скло
Упаковка: Техтара 6 шт.
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 275 мл |
| Висота | 118 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Нижній діаметр | 58 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴
