Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcoroc |
| Країна виробник | Франція |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Висота | 208 мм |
| Матеріал | Скло |
| Наявність ручки | Ні |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Об`єм | 500 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тип ємності | Графін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

