
Графін для горілки Arcoroc 1000 мл Carre 53675
166 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 210-53675
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Графін |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1000 мл |
| Висота | 250 мм |
| Верхній діаметр | 53 мм |
| Нижній діаметр | 75 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Arcoroc |
| Країна виробник | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴
