
Блюдо для лазаньї 270 мм Harmonie 8102 Farn
168 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 114-8102
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 270х145 мм
Висота: 47 мм
Матеріал: фарфор
Можна мити в посудомийній машині
Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Farn |
| Країна виробник | Україна |
| Висота стінок | 47 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип форми | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴
