
Блюдо Lubiana порційне кругле 160 мм Ameryka 1301
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-1301
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Матеріал: Фарфор.
Діаметр верху: 16 см.
Висота: 3 см.
Упаковка: Техтара.
Можна мити в посудомийній машині.
Можна використовувати в мікрохвильовій печі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lubiana |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Тип форми | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴
