
Килимок барний Спіл-Стоп 590х80 мм Empire EM9655
393 ₴
- В наявності
- Код: 401-9655
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд: EMPIRE
Матеріал: Гума
Довжина: 590 мм
Ширина: 80 мм
Висота: 15 мм
Форма: Прямокутна
Колір чорний
Посудомийна машина: Немає
Упаковка: Целофановий пакет
Зберігання в холодильнику: Немає
Країна виробник: К.Н.Р.
Матеріал: Гума
Довжина: 590 мм
Ширина: 80 мм
Висота: 15 мм
Форма: Прямокутна
Колір чорний
Посудомийна машина: Немає
Упаковка: Целофановий пакет
Зберігання в холодильнику: Немає
Країна виробник: К.Н.Р.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Індія |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Гума |
| Тип | Килимок барний |
| Товщина | 15 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 590 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴
