
Набір склянок високих 335 мл Pasabahce Karat 52888
285 ₴/набір
- В наявності
- Код: 202-52888
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм: 335 мл
Висота: 146 мм
Верхній діаметр: 72 мм
Нижній діаметр 55 мм.
Матеріал: скло
Кількість у наборі: 6 шт
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Висота: 146 мм
Верхній діаметр: 72 мм
Нижній діаметр 55 мм.
Матеріал: скло
Кількість у наборі: 6 шт
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 72 мм |
| Висота | 146 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Об`єм | 335 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴/набір
