
Набір склянок низьких 200 мл Pasabahce Karat 52886
99 ₴/набір
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 202-52886
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Об'єм: 200 мл.
Висота: 75 мм.
Верхній діаметр 75 мм.
Нижній діаметр: 66 мм
Кількість у наборі: 6 штук.
Матеріал: Скло
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Висота | 75 мм |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 66 мм |
| Об`єм | 200 мл |
| Тип склянки | Низький |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴/набір
