
Набір склянок середніх 240 мл Pasabahce Karat 52882
125 ₴/набір
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 202-52882
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Об'єм: 240 мл.
Висота: 100 мм.
Верхній діаметр 72 мм.
Нижній діаметр: 62 мм
Кількість у наборі: 6 штук.
Матеріал: Скло
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 72 мм |
| Висота | 100 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 62 мм |
| Об`єм | 240 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴/набір
