
Склянка висока 280 мл Pasabahce Casablanca 52713
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 202-52713/sl
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм: 280 мл
Висота: 120 мм
Верхній діаметр: 78 мм
Нижній діаметр 58 мм.
Матеріал: скло
Упаковка: Техтара 12 шт.
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Висота | 117 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 58 мм |
| Об`єм | 280 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴
