
Набір склянок Pasabahce низьких 220 мл 6 шт Aquatic 42973
162 ₴/набір
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 202-42973
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стакан низький
обсяг - 220 мл
висота - 90 мм
верхній діаметр - 68 мм
нижній діаметр - 65 мм
набір 6 шт
матеріал - ударостійке скло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 68 мм |
| Висота | 90 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 65 мм |
| Об`єм | 220 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴/набір
