
Склянка висока вузька 290 мл Pasabahce Side 42469
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 202-42469
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відвантажуються кратно 12 шт
Об'єм: 290 мл
Висота: 164 мм
Верхній діаметр: 60 мм
Нижній діаметр 51 мм.
Матеріал: скло
Упаковка: Техтара 12 шт.
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Об'єм: 290 мл
Висота: 164 мм
Верхній діаметр: 60 мм
Нижній діаметр 51 мм.
Матеріал: скло
Упаковка: Техтара 12 шт.
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 60 мм |
| Висота | 164 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 51 мм |
| Об`єм | 290 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 ₴
