
Набір склянок низьких 200 мл Pasabahce Sylvana 42414
375 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: 202-42414
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм: 200 мл.
Висота: 81 мм.
Верхній діаметр 66 мм.
Нижній діаметр: 68 мм
Кількість у наборі: 6 штук.
Матеріал: Скло
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Висота: 81 мм.
Верхній діаметр 66 мм.
Нижній діаметр: 68 мм
Кількість у наборі: 6 штук.
Матеріал: Скло
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 66 мм |
| Висота | 81 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 68 мм |
| Об`єм | 200 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴/набір
