
Глечик Pasabahce 1850 мл Jug Bistro 80119
225 ₴
- Готово до відправки
- Код: 202-80119
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм: ~1850 cc. 61 3/4 oz.
Висота: 240 мм. 9 1/2 ".
Верхній діаметр: 112 mm. 4 1/2 ".
Нижній діаметр: 172,4 mm. 6 3/4 ".
Матеріал - ударостійке скло.
Можливість використання в мікрохвильовій печі – так.
Можливість миття в посудомийній машині – так.
Упаковка - техтара.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1850 мл |
| Висота | 240 мм |
| Верхній діаметр | 112 мм |
| Нижній діаметр | 172 мм |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Наявність ручки | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴
