
Глечик 500 мл Jug Bistro 80101 Pasabahce
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 202-80101
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм: 500 мл.
Висота: 154 мм.
Діаметр горловини: 79 мм.
Діаметр дна: 126 мм.
Матеріал: Скло
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Виробник: Pasabahce, Росія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Верхній діаметр | 79 мм |
| Висота | 154 мм |
| Матеріал | Скло |
| Наявність ручки | Так |
| Нижній діаметр | 126 мм |
| Об`єм | 500 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тип ємності | Глечик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴
