Об'єм: ~250 cc. 8 1/4 oz.
Висота: 121 мм. 4 3/4 ".
Верхній діаметр: 62 mm. 2 1/2 ".
Нижній діаметр: 48 мм. 2 ".
Матеріал - ударостійке скло.
Можливість використання в мікрохвильовій печі – так.
Можливість миття в посудомийній машині – так.
Упаковка - техтара.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Верхній діаметр | 62 мм |
| Висота | 121 мм |
| Матеріал | Скло |
| Наявність ручки | Так |
| Нижній діаметр | 48 мм |
| Об`єм | 250 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тип ємності | Глечик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴

