Матеріал - ударостійке скло
Об'єм - 1,8 л
Висота - 245 (мм)
Діаметр горловини - 100 (мм)
Діаметр дна - 85 (мм)
Забарвлення - однотонне
Основний колір – прозорий
Кольорова упаковка
Наявність кришки
Зручний у використанні
Можливість використання в мікрохвильовій печі – так
Можливість миття в посудомийній машині - так
Об'єм - 1,8 л
Висота - 245 (мм)
Діаметр горловини - 100 (мм)
Діаметр дна - 85 (мм)
Забарвлення - однотонне
Основний колір – прозорий
Кольорова упаковка
Наявність кришки
Зручний у використанні
Можливість використання в мікрохвильовій печі – так
Можливість миття в посудомийній машині - так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 100 мм |
| Висота | 245 мм |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Універсальне |
| Наявність ручки | Так |
| Нижній діаметр | 85 мм |
| Об`єм | 1800 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ємності | Глечик |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 ₴

