Об'єм: ~1500 cc. 50 oz.
Висота: 217 mm. 8 3/4 ".
Верхній діаметр: 120 мм. 5 ".
Нижній діаметр: 133 мм. 4 1/2 ".
Матеріал - ударостійке скло.
Можливість використання в мікрохвильовій печі – так.
Можливість миття в посудомийній машині – так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1500 мл |
| Висота | 217 мм |
| Верхній діаметр | 120 мм |
| Нижній діаметр | 133 мм |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Наявність ручки | Так |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

