
Склянка висока 650 мл Pasabahce Casablanca 52719
63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 202-52719
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відвантажуються кратно 12 шт
Об'єм: 650 мл.
Висота: 175 мм.
Верхній діаметр 90 мм.
Упаковка техтара 12 шт
Матеріал: Скло
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Верхній діаметр | 90 мм |
| Висота | 175 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 65 мм |
| Об`єм | 650 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип склянки | Високий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴
