
Тарілка дрібна Lubiana 190 мм Victoria 2730
205 ₴
- В наявності
- Код: 101-2730
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відвантажуються кратними 6 ШТ
Розмір: 190х190 мм
Довжина повна: 190 мм
Довжина робоча: 115 мм
Ширина повна: 170 мм
Ширина робоча: 115 мм
Висота: 14 мм
Матеріал: фарфор
Упаковка: Техтара
Можна мити в посудомийній машині
Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lubiana |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Форма | Квадратна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴
