
Блюдо прямокутне Lubiana 380 мм Victoria 2762
875 ₴
- В наявності
- Код: 101-2762
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 380х270 мм
Довжина повна: 380 мм
Довжина робоча: 270 мм
Ширина повна: 270 мм
Ширина робоча: 150 мм
Висота: 30 мм
Матеріал: фарфор
Пакування: Техтара
Можна мити в посудомийній машині
Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lubiana |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴
