Розмір: 280х195 мм
Висота: 20 мм
Упаковка: Техтара
Можливість миття в посудомийній машині - да.
Країна-виробник Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lubiana |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358 ₴

