Розмір: 380х260 мм
Висота: 55 мм
Матеріал: фарфор
Набір: Техтара
Можна мити в посудомийній машині
Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lubiana |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Овальна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴

