
Блюдо овальне Lubiana 240 мм Kaszub 0255
286 ₴
- В наявності
- Код: 101-0255
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінімальна кількість в замовленні 6 шт
Розмір: 240х160 мм
Довжина повна: 240 мм
Довжина робоча: 155 мм
Ширина повна: 160 мм
Ширина робоча: 100 мм
Висота: 30 мм
Матеріал: фарфор
Набір: Техтара
Можна мити в посудомийній машині
Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 30 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Виробник | Lubiana |
| Країна виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴
