Відвантажується кратно 12 шт
Розмір: 220х105 мм
Довжина повна: 210 мм
Довжина робоча: 170 мм
Ширина повна: 105 мм
Ширина робоча: 70 мм
Висота: 22 мм
Матеріал: фарфор
Упаковка: Техтара
Можна мити в посудомийній машині
Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Розмір: 220х105 мм
Довжина повна: 210 мм
Довжина робоча: 170 мм
Ширина повна: 105 мм
Ширина робоча: 70 мм
Висота: 22 мм
Матеріал: фарфор
Упаковка: Техтара
Можна мити в посудомийній машині
Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴

