
Тарілка прямокутна 95х165мм A1135
93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 109-A1135
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відвантажується кратно 6 шт
Розмір: 165х95 мм
Довжина повна: 165 мм
Ширина повна: 95 мм
Висота: 22 мм
Матеріал: фарфор
Упаковка: Техтара
Можна мити в посудомийній машині
Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Розмір: 165х95 мм
Довжина повна: 165 мм
Ширина повна: 95 мм
Висота: 22 мм
Матеріал: фарфор
Упаковка: Техтара
Можна мити в посудомийній машині
Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴
