Розмір: 300х170 мм
Висота: 25 мм
Матеріал: фарфор
Набір: Техтара
Можна мити в посудомийній машині
Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 25 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴

