
Салатник квадратний 500 мл HR1257
72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 109-HR1257
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм 500 мл
Довжина 150 мм
Ширина 170 мм
Висота 47 мм
Матеріал: фарфор.
набір: Техтара.
Можна мити в посудомийній машині.
Можна використовувати в мікрохвильовій печі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Об`єм | 500 мл |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 47 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴
