Відвантажуються кратними 6 ШТ
Об'єм: 450 мл
Діаметр: 165 мм
Висота: 45 мм
Матеріал: Фарфор.
Набір: Техтара.
Можна мити в посудомийній машині.
Можна використовувати в мікрохвильовій печі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Порцеляна |
| Об`єм | 450 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Квадратна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴

